Schotland Groningen intocht-1 intocht-2
blokken
DUTCH MILITARY PIPES & DRUMS
FALCON
GUARDS
grijze-blokken

archief

2019

 

 

status datum aanvang einde locatie evenement  
definitief 27 januari 10.00 uur 16.00 uur Arnhem jaaropening (repetitiedag) OTA
definitief 15 februari 00.00 uur 00.30 uur Oosterbeek herdenking Airborne begraafplaats OTA
definitief 15 februari 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen baretuitreiking School Luchtmobiel OTA
definitief 17 februari 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag OTA
definitief 21 februari n.b. n.b. Noordwijk Mendi herdenking OTA
definitief 14 maart n.b. n.b. n.b. Medaille uitreiking OTA
definitief 23 -24 maart n.b. n.b. Schaarsbergen repetitieweekend OTA
definitief 14 april 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag OTA
definitief 19 april 00.00 uur 00.30 uur Oosterbeek herdenking Airborne begraafplaats OTA
definitief 19 april 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen baretuitreiking School Luchtmobiel OTA
definitief 16 mei n.b. n.b. Amersfoort Herdenking VBD OTA
definitief 24 mei 00.00 uur 00.30 uur Oosterbeek herdenking Airborne begraafplaats OTA
definitief 24 mei 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen baretuitreiking School Luchtmobiel OTA
definitief 26 mei 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag OTA
definitief 23 juni 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag OTA
definitief 29 juni n.b. n.b. Den Haag Nationale Veteranendag OTA
definitief 29 juni n.b. n.b. Den Haag Taptoe Binnenhof OTA
definitief 12 juli 00.00 uur 00.30 uur Oosterbeek herdenking Airborne begraafplaats OTA
definitief 12 juli 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen baretuitreiking School Luchtmobiel OTA
definitief 18 juli n.b. n.b. Groesbeek 4-daagse OTA
definitief 21 juli 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag NVT
definitief 18 augustus 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag NVT
definitief 22 augustus 08.00 uur 08.15 uur Schaarsbergen Onthulling standbeeld Falcon Warrior op Oranjekazerne OTA
definitief 6 september 15.00 uur n.b. Oosterbeek Onthulling kunstwerk/memoriaal Hotel Dreyeroord OTA
definitief 6 september 17.00 uur n.b. Oosterbeek Openstelling/tentoonstelling Horsa-glider bij Airbornemuseum OTA
definitief 8 september n.b. n.b. Schaarsbergen repetitiedag NVT
definitief 17 september 11.00 uur 14.00 uur Oosterbeek 75 jr Market Garden, Hotel Hartenstein OTA
definitief 18 september 10.00 uur 12.00 uur Groesbeek i.h.k.v. 75 jaar Market Garden (paradropping) OTA
definitief 20 september n.b. n.b. Arnhem John Frosrbrug OTA
definitief 21 september n.b. n.b. Arnhem Ginkelse heide OTA
definitief 27 september 11.00 uur 12.00 uur Rotterdam Medaille uitreiking in Ahoy OTA
definitief 25 - 29 sept. n.b. n.b. Rotterdam Nationale Taptoe OTA
definitief 11 oktober 00.00 uur 00.30 uur Oosterbeek herdenking Airborne begraafplaats OTA
definitief 11 oktober 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen baretuitreiking School Luchtmobiel OTA
definitief 12 oktober n.b. n.b. Vught Bruiloft in kasteel Maurick OTA
definitief 17 oktober 11.00 uur n.b. Stroe Highland games OTA
definitief 20 oktober 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag NVT
definitief 9 november 09.00 uur 17.00 uur Nijkerk Missie Max, Hart van Holland OTA
definitief 10 november 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag NVT
definitief 15 november 00.00 uur 00.30 uur Oosterbeek herdenking Airborne begraafplaats OTA
definitief 15 november 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen baretuitreiking School Luchtmobiel OTA
definitief 1 december 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag NVT

2018

 

status datum aanvang einde locatie evenement
definitief 14 januari 10.00 uur 16.00 uur Schaarsbergen jaaropening (repetitiedag)
definitief 18 februari 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag
definitief 21 februari 11.00 uur 14.00 uur Noordwijk aan Zee Herdenking SS Mendi
definitief 18 maart 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag
definitief 22-23 maart 24.00 uur 00.30 uur Oosterbeek herdenking Airborne begraafplaats
definitief 23 maart 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Baretuitreiking School LMB
definitief 28 maart 14.00 uur 15.00 uur Nieuw Millingen Graduation Klu AOCS
definitief 22 april 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag
definitief 17 mei tijd volgt tijd volgt Amersfoort herdenking Verbindingsdienst
definitief 27 mei 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag
definitief 31 mei - 1juni 24.00 uur 00.30 uur Oosterbeek herdenking Airborne begraafplaats
definitief 1 juni 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Baretuitreiking School LMB
definitief 24 juni 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag
definitief 30 juni tijd volgt tijd volgt Den Haag Veteranendag
definitief 5-6 juli 24.00 uur 00.30 uur Oosterbeek herdenking Airborne begraafplaats
definitief 6 juli 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Baretuitreiking School LMB
definitief 15 juli 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag
definitief 19 juli tijd volgt tijd volgt Nijmegen Groesbeek 4-Daagse
definitief 19 augustus 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag
definitief 9 september 14.30 uur 15.30 uur Schaarsbergen Intocht jeugdbivak Defensie
definitief 14 september 06.30 uur 08.30 uur Assen Baretuitreiking Falcon Legion
definitief 16 september 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag
definitief 21 september tijd volgt tijd volgt Arnhem Market Garden (John Frost brug)
definitief 22 september tijd volgt tijd volgt Ede Market Garden (Ginkelse Heide)
definitief 19 oktober 24.00 uur 00.30 uur Oosterbeek Herdenking Airborne begraafplaats
definitief 19 oktober 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Baretuitreiking School LMB
definitief 28 oktober 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag
definitief 25 november 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag
definitief 9 december 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag
definitief 13 december nnb nnb nnb medaille uitreiking Defensie
definitief 14 december 24.00 uur 00.30 uur Oosterbeek herdenking Airborne begraafplaats
definitief 14 december 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Baretuitreiking School LMB

Agenda 2017

 

status datum aanvang einde locatie evenement
definitief 2 januari 13.00 uur 14.00 uur Driebergen Begrafenis oud militair
definitief 22 januari 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag. Tevens jaaropening
definitief 14 februari 15.00 uur 16.00 uur Schaarsberge0.n Uitreiken jubileum mouwembleem aan ondercommandanten 11 LMB (AASLT)
definitief 15 februari 10.00 uur 11.00 uur Schaarsbergen Uitreiken jubileum mouwembleem aan Sectiehoofden 11 LMB (AASLT)
definitief 21 februari 15.00 uur 17.00 uur Noordwijk Herdenking SS MENDI
definitief 23 februari 15.00 uur 16.00 uur Schaarsbergen Commando-overdracht 11 Geniecompagnie LMB
definitief 26 februari 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
definitief 1 maart 13.30 uur 16.00 uur Nieuw Millingen Wing uitreiking, AOCS
definitief 18 maart 15.00 uur 23.00 uur Soesterberg Nacht van de muziek, Nationaal Militair Museum
definitief 19 maart 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
definitief 23 maart 23.30 uur 00.30 uur Oosterbeek Herdenking School LMB begraafplaats Oosterbeek
definitief 24 maart 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Baretuitreiking School LMB
definitief 23 april 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
definitief 11 mei volgt volgt Amersfoort Dodenherdenking gevallenen Regiment Verbindingstroepen
definitief 21 mei 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
definitief 24 juni volgt volgt Den Haag Veteranendag
definitief 25 juni 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
planning 29 juni volgt volgt Gorinchem Medaille-uitreiking uitgezonden eenheden 11 LMB
definitief 29 juni 23.30 uur 00.30 uur Oosterbeek Herdenking School LMB begraafplaats Oosterbeek
definitief 30 juni 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Baretuitreiking School LMB
definitief 16 juli 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
definitief 20 juli volgt volgt Groesbeek 4 Daagse Nijmegen, Detachement 11 Bevocie
definitief 13 augustus 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
definitief 24 augustus 23.30 uur 00.30 uur Oosterbeek Herdenking School LMB begraafplaats Oosterbeek
definitief 25 augustus 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Baretuitreiking School LMB
planning 1 september volgt volgt Soesterberg Stokoverdracht Regimentsadjudant Technische Dienst
definitief 3 september 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
planning 6 september volgt volgt Arnhem Urnbijzetting Bronbeek
definitief 15 september 12.00 uur 23.00 uur Arnhem John Frostbrug en Berenkuil
definitief 16 september 08.00 uur 15.00 uur Ginkelse heide Airborne herdenking
definitief 23 september 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitiedag t.b.v. Taptoe
definitief 26 sept - 1 okt volgt volgt Rotterdam Taptoe Rotterdam
definitief 22 oktober 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
definitief 2 november 23.30 uur 00.30 uur Oosterbeek Herdenking School LMB begraafplaats Oosterbeek
definitief 3 november 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Baretuitreiking School LMB
planning 11 november volgt volgt Nijkerk Missie Max
definitief 19 november 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
planning 30 november volgt volgt volgt Medaille-uitreiking uitgezonden eenheden 11 LMB
definitief 30 november 23.30 uur 00.30 uur Oosterbeek Herdenking School LMB begraafplaats Oosterbeek
definitief 1 december 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Baretuitreiking School LMB
planning 8 december volgt volgt Schaarsbergen Herdenking 7 december
definitief 10 december 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag

Agenda 2016

 

status datum aanvang einde locatie evenement
definitief 8 januari 14.30 uur 16.00 uur Ede Crematieplechtigheid Smi Harry Kor
definitief 17 januari 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
definitief 28 januari     Breda Optreden FLO receptie GenMaj van Uhm
definitief 28 februari 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
definitief 13 maart 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
definitief 24 maart 23.30 uur 00.30 uur Oosterbeek Herdenking School LMB begraafplaats Oosterbeek
definitief 25 maart 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Baretuitreiking School LMB
definitief 10 april 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
definitief 21 april 23.30 uur 00.30 uur Schaarsbergen Herdenking School LMB begraafplaats Oosterbeek
definitief 22 april 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Baretuitreiking school LMB
definitief 12 mei 13.00 uur 16.00 uur Amersfoort Dodenherdenking Gevallenen Reg Verbindingstroepen
definitief 22 mei 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
definitief 26-30 mei 17.00 uur 13.00 uur Edinburgh Schotlandreis 10 jarig jubileum DMP&D
definitief 8 juni 11.30 uur 16.30 uur Princes Margrietkazerne, Wezep Highland Games Landelijke MGGZ
definitief 8 juni 15.00 uur 15.30 uur Gen Spoorkazerne, Ermelo Medaille-uitreiking 24 jaar, Sm van Etten, 400 gnbat
definitief 19 juni 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
definitief 25 juni 13.15 uur 14.45 uur Den Haag Veteranendag
definitief 11 juli n.v.t. n.v.t. Mali Ramp ceremonie gesneuvelde militairen
definitief 21 juli 08.00 uur 16.00 uur Groesbeek Begeleiden detachement 11 Bevocie, 4-daagse Nijmegen
definitief 24 juli 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
definitief 14 augustus 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
definitief 25 augustus 23.30 uur 00.30 uur Oosterbeek Herdenking School LMB begraafplaats Oosterbeek
definitief 26 augustus 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Baretuitreiking School LMB
definitief 7 september 12.00 uur 14.00 uur Arnhem/Bronbeek Bijzetting urnen oud-bewoners Bronbeek
definitief 16 september 15.00 uur 23.00 uur Arnhem Herdenking John Frostbrug, Berekuil
definitief 17 september 08.30 uur 15.30 uur Ginkelse Heide Herdenking Ginkelse Heide
definitief 17 september 17.00 uur 18.00 uur Arnhem / Driel Kranslegging Engineersmonument
definitief 25 september 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie
definitief 28 sep - 2 okt 10.00 uur 15.00 uur Rotterdam Taptoe 2016
definitief 16 oktober 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie
definitief 17 november 23.30 uur 00.30 uur Oosterbeek Herdenking School LMB begraafplaats Oosterbeek
definitief 18 november 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Baretuitreiking School LMB
definitief 20 november 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag
definitief 8 december 23.30 uur 00.30 uur Oosterbeek Herdenking School LMB begraafplaats Oosterbeek
definitief 9 december 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Baretuitreiking VAKOL
definitief 18 december 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitiedag

Agenda 2015

 

status datum aanvang einde locatie evenement
definitief 18 januari 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie
definitief 15 februari 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie
definitief 20 februari 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst school LMB (100ste binnenkomst!)
definitief 20 maart  --  -- Mali Ramp ceremony
definitief 24 maart 20.00 uur 21.00 uur Hilversum FLO lkol Peters (IGK)
definitief 29 maart 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie
definitief 12 april 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie
definitief 17 april 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst school LMB
definitief 24 april 13.00 uur 16.00 uur Groningen Walk for Life
definitief 17 mei 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie
definitief 21 mei 13.00 uur 16.00 uur Amersfoort Herdenking Gevallenen Verbindingsdienst
definitief 20 juni 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie (Verzet. LET OP! Dit is een zaterdag)
definitief 27 juni 09.00 uur 16.30 uur Den Haag Veteranendag
definitief 10 juli 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst school LMB (LET OP!: gewijzigde datum. Dit was 17 juli)
definitief 19 juli 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie
definitief 23 juli 11.00 uur 16.00 uur Groesbeek Begeleiden detachement 11 LMB
definitief 21 augustus 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst school LMB
definitief 23 augustus 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitie
definitief 31 augustus 09.30 uur 11.00 uur Doorn Uitgeleiden Wounded Warriors Cyclingteam
definitief 9 september 12.00 uur 14.00 uur Arnhem Urnbijzetting Bronbeek
definitief 13 september 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie
definitief 16 september 09.30 uur 12.00 uur Oosterbeek Herbegrafenis Schotse militair op Erebegraafplaats Oosterbeek
definitief 18 september 16.00 uur 23.00 uur Arnhem John Frostbrug, herdenking Berekuil
definitief 19 september 09.00 uur 16.00 uur Ede Airborne herdenking Ginkelse Heide
definitief 19 september 17.00 uur 18.00 uur Driel Herdenking Engineersmonument op de Rijndijk
definitief 11 oktober 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitie
definitief 15 oktober 11.00 uur 13.00 uur Soesterberg Dodenherdenking Regiment B&T, Dumoulinkazerne
definitief 30 oktober 15.00 uur 16.00 uur Woensdrecht FLO Ronald Collenteur (PM DMP&D)
definitief 31 oktober 19.00 uur 21.00 uur Ieper (B) Herdenking Menenpoort
definitief 15 november 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitie
definitief 20 november 06.30 uur 08.30 uur Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst school LMB
definitief 30 november 15.00 uur 16.00 uur Assen FLO Kpl 1 Banga, 13 Infbat
definitief 4 december 13.00 uur 14.00 uur Baarn Crematieplechtigheid Kap b.d. van Duivenbode, EODD
definitief 8 december 09.00 uur 12.00 uur Schaarsbergen Herdenking “7 December”
definitief 13 december 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitie

Agenda 2014

status datum aanvang einde locatie evenement
definitief 16 februari 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie
definitief 21 februari 06.20 uur 08.30 uur Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst school LMB
definitief 16 maart 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie
definitief 7 maart 16.00 uur 19.30 uur Arnhem (Bronbeek) Afscheidsreceptie mevrouw Tiesinga-Autsema
definitief 6 april 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie
definitief 18 mei 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie
definitief 11 + 12 juni volgt volgt Stadt Allendorf, Duitsland Samenvoeging 11 LMB (NL)/DSK (D)
definitief 22 jun 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie
definitief 28 juni 09.00 uur 16.30 uur Den Haag Veteranendag
definitief 3 juli volgt volgt Apeldoorn Highland Games OOCL
definitief 4 juli 00.00 uur 00.30 Oosterbeek Erebegraafplaats
definitief 4 juli 06.20 uur 08.30 uur Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst school LMB
definitief 20 juli 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie
definitief 17 augustus 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Repetitie
definitief 19 + 20 september 18.15 uur 19.35 uur Arnhem (Ginkelse Heide) Airbornherdenking
definitief 12 oktober 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitie
definitief 14 november 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst school LMB
definitief 23 november 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitie
definitief 14 december 10.30 uur 16.00 uur Schaarsbergen repetitie

Agenda 2013

Datum Lokatie Evenement
15 februari Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst luchtmobiel
7 maart Arnhem (Bronbeek) Afscheidsreceptie mevrouw Tiesinga-Autsema
26 maart Eindhoven Vertrek John van Leeuwen, uitzending
25 april Münster (D) Queensbal
26 mei Oosterbeek Airborne museum
1 juni Schaarsbergen Wandeltocht Falcon Walk
5 juli Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst school Luchtmobiel
12 juli Barneveld Huwelijk militair Luchtmobiel
12 augustus Assen Medaille-uitreiking TPG-04
27 augustus Arnhem Urnenbijzetting Bronbeek
14 september Den Haag Muzikale ondersteuning CEE
21 september Ede Airborneherdenking Ginkelse Heide
25 september Münster (D) Commando-overdracht C-1GNC, “Grand Tattoo”
20 oktober Assen Herdenking neergestorte Lancaster (1943)
25 oktober Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst school Luchtmobiel
19 december Schaarsbergen Highlandgames 11 Bevocie
20 december Breda Afscheidsreceptie Generaal-Majoor Morsink

Agenda 2012

Datum Lokatie Evenement
13 januari Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst luchtmobiel
6 april Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst luchtmobiel
13 april Schaarsbergen Commando-overdracht Commandant Brigade 11 Luchtmobiel
16 mei Amersfoort Herdenking Gevallenen Verbindingsdienst
24 mei Schaarsbergen commando-overdracht van commandant School Luchtmobiel
6 juli Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst luchtmobiel
20 juli Via Gladiola te Nijmegen Nijmeegse Vierdaagse \ Begeleiding detachementen Luchtmobiel
13 september Bronbeek (Arnhem) Bijzetting urnen in Columbarium
21 september Ede Airborne Taptoe
26 t/m 30 september Rotterdam (Ahoy) Nationale Taptoe Rotterdam
12 oktober Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst luchtmobiel
9 december volgt Jaarafsluiting

Agenda 2011

Datum Lokatie Evenement
14 januari Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst luchtmobiel
22 januari Delft 5-jarig lustrum van DMP&D
8 april Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst luchtmobiel \ Tekenen convenant
19 april Breda Afsluiting opleiding KMA
12 mei Amersfoort Bernhardkazerne \ Jaarlijkse Herdenking Gevallenen Verbindingsdienst
21 mei Schaarsbergen Falcon Walk 2011
24 juni Schaarsbergen Opening van Landgoed Vrijland
8 juli Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst luchtmobiel
21 juli Nijmegen Nijmeegse Vierdaagse
14 september Bronbeek (Arnhem) Bijzetting urnen in Columbarium
17 september Leeuwarden Luchtmachtdagen 2011
14 oktober Schaarsbergen Begeleiden binnenkomst luchtmobiel
21 november Coevorden Opening eerste windmolenpark defensie/
18 december Schaarsbergen Jaarafsluiting